Kategorie: , Tag:

Koralik do włosów z muchomorem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Grzyby we włosach, potargał wiatr.

Koralik do włosów, to na pewno niecodzienny i oryginalny dodatek. Ładne i oryginalne mogą być ciekawym dopełnieniem stroju i mogą podkreślić charakter osoby je noszącej.

 

50 

Na stanie

Koralik do włosów z muchomorem.

Te koraliki, będą idealnym prezentem, dla każdego zapalonego grzybiarza, jak i dla osób uwielbiających przebywać na łonie natury. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, tak “o”, bez powodu 😉 Takie prezenty są najlepsze i pochodzą prosto z serca.

Grzyby są wdzięcznym tematem do tworzenia. Piękne, różnobarwne główki wystające wśród zieleni liści i traw, przyciągają wzrok ciekawskich. Te barwy, idealnie ze sobą współgrają. Tworząc te koraliki, chciałam żeby wyglądały jak miniaturowy kawałek natury prosto z lasu.

Małe grzybki, cieszą oko.

Te ręcznie robione koraliki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 2 cm
Szerokość: 1,5 cm
Wielkość otworu: 0,8 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Koralik do włosów z muchomorem (Unique Fantasy Objects)
Koralik do włosów z muchomorem

Na stanie