Kategorie: , Tag:

Choker z rzeźbą motyla paź żeglarz

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla osób kochających piękne rzeczy.

Ten ręcznie robiony choker będzie bardzo unikatowym prezentem. Jeśli chcesz cieszyć się niecodzienną ozdobą, która będzie pięknie wyglądać ze wszystkimi twoimi kreacjami, to jest ona idealna dla ciebie.

 

50 

Na stanie

Choker z rzeźbą motyla paź żeglarz.

Podaruj komuś bliskiemu odrobinę radości i uśmiechu na twarzy, dając mu ten unikalny prezent. W ten ręcznie robiony choker włożyłam masę energii i miłości, więc możesz być pewien, że udzieli się ona obdarowanej nią osobie.

Zaczęło się od wybrania idealnego motyla do tej ozdoby. Chciałam, żeby kontrastował on z czarnym kolorem chokera i zabrałam się za rzeźbienie.

Kolorowy i piękny motyl, jak z obrazka.

Motyl został własnoręcznie wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwy okaz. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko. Choker wykonany jest z eko zamszu, dzięki czemu nadaje się do noszenia również przez wegetarian i wegan. Jest on sztywniejszy niż standardowe tasiemki, dzięki czemu wygląda lepiej na szyi, ale przy tym jest bardzo wygodny i miękki w dotyku. Dzięki zamocowanemu łańcuszkowi, można regulować długość chokera. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 2,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– choker z materiału
– kółko stal chirurgiczna

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Choker z rzeźbą motyla paź żeglarz (Unique Fantasy Objects)
Choker z rzeźbą motyla paź żeglarz

Na stanie