Kategoria: Tag:

Zielony grzybek do doniczki

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Prawie prawdziwy grzybek w twoim domu.

Ten niesamowity grzybek będzie idealną ozdobą dla twoich kwiatów i doniczek. Taka dekoracja nabierze nie jednego. Spróbuj i zobacz jak pięknie grzybek komponuje się z twoimi roślinami.

20 

Na stanie

Ozdoba do doniczki z rzeźbą zielonego grzyba.

Ta ręcznie robiona ozdoba dla kwiatów będzie idealnym prezentem dla każdego, kto lubi niecodzienne dodatki. Jeśli lubisz leśny klimat w swoim domu, jesteś wielbicielem przyrody lub po prostu szukasz ciekawego prezentu, to te grzyby są tym czego szukasz!

Na pomysł by stworzyć takie dekoracje wpadłam kiedy chciałam “ożywić” jakoś swoje doniczki z kwiatkami. Grzybki w doniczkach wyglądają jak prawdziwe i sprawiły, że rośliny nabrały jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

Wyhoduj grzyba w swojej doniczce.

Ten ręcznie robiony grzybek został zrobiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami akrylowymi. Umocowane są one na druciku, który możesz wbić w ziemię. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie podlewać swoje kwiatki, bez obawy, że kolory zniknął.

Wymiary

Długość: 9 cm
Szerokość: 2 cm
Waga: 2 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– drucik

Grzyby (Fungus) to ani rośliny, ani zwierzęta, chociaż mają cechy i jednych i drugich. Nie mają kwiatów, liści, ani korzeni. Grzyby prócz naziemnej części, którą widzimy w lesie, to też grzybnia ciągnąca się w podłożu, na którym rośnie grzyb. Grzyby to jedne z najstarszych mieszkańców naszej planety

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Zielony grzybek do doniczki (Unique Fantasy Objects)
Zielony grzybek do doniczki

Na stanie