Kategorie: , Tagi: ,

Drewniane pudełko z wstężykiem gajowym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Drewniane pudełko na biżuterię ze ślimakami.

Tym drewnianym pudełkiem możesz ozdobić każde pomieszczenie. Postaw je na toaletce, na biurku lub w salonie i ciesz się niecodzienną ozdobą. Dzięki ślimakom, drewnu i zieleni twój pokój nabierze nowego charakteru.

100 

Na stanie

Jeśli cenisz sobie oryginalne dekoracje, ta jest dla ciebie!

To drewniane pudełko będzie niezwykle oryginalnym pomysłem na prezent. Niecodziennie można dostać kawałek lasu, bez wychodzenia z domu. Podaruj go komuś bliskiemu albo sobie! Wszyscy wiemy, że najlepszy podarunek, to ten co sami sobie kupiliśmy.

Uwielbiam rzeźbić i malować ślimaki. Jest w ich kształcie i fakturze coś co sprawia mi ogromną przyjemność w odtwarzaniu. Pomału, z precyzją odwzorowuje najdrobniejszy szczegół, by w końcowym efekcie wyszedł ślimak jak żywy. Mam nadzieje, że udało mi się uzyskać ten efekt również i na tym pudełku.

Odrobina leśnej magii.

Drewniane pudełko pomalowałam, a następnie ozdobiłam własnoręcznie wyrzeźbionymi i pomalowanymi ślimakami i grzybami. W środku znajduje się filc, dzięki któremu delikatna biżuteria się nie zarysuje. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość pudełka: 5 cm
Szerokość pudełka: 8 cm x 8 cm
Wysokość z rzeźbą: 7 cm
Szerokość z rzeźbą: 10 cm
Waga: 74 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy

Wstężyk gajowy (Capaea nemoralis) to nasz rodzimy, pospolity ślimak. Cechą charakterystyczną wstężyka gajowego jest czarna lub brązowa warga otaczająca otwór muszli, co odróżnia go od ślimaka ogrodowego. Na zimę ślimak ten zamyka muszlę wapienną pokrywką.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Drewniane pudełko z wstężykiem gajowym (Unique Fantasy Objects)
Drewniane pudełko z wstężykiem gajowym

Na stanie