Kategorie: , Tagi: ,

Słoiczek w kształcie grzyba pierścieniaka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Jeśli kochasz grzyby, musisz mieć to pudełko.

Ta piękna ozdoba powstała ze szklanego słoiczka, idealnie nada się jako skrytka na biżuterię. Przyciągająca wzrok barwa grzybka, będzie pięknie wyglądać w każdym pomieszczeniu. Jeśli potrzebujesz unikalnego pudełka na biżuterię, to myślę, że to spełni swoje zadanie.

 

230 

Na stanie

Słoiczek w kształcie grzyba pierścieniaka grynszpanowego z gąsienicą pazia królowej.

To ręcznie robione pudełko nadaje się idealnie jako prezent dla każdego kto uwielbia przebywać wśród natury. Jeśli chcesz podarować komuś oryginalną ozdobę, którą będzie się cieszył przez długie lata, to pudełko jest świetnym rozwiązaniem! Miłośnicy leśnych klimatów, na pewno pokochają taki podarunek.

Rzadko można znaleźć w lesie grzyby o takim kolorze. Przyciągają wzrok swoimi intensywnymi barwami, wyrastającymi wśród zieleni. Szczęście, pierścieniaka można spotkać u nas w polskich lasach.

Z miłości do lasu.

Podstawą tej ozdoby jest szklane pudełko, które otoczyłam masą polimerową i nadałam jej kształtu grzybka. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 8 cm
Szerokość: 7 cm
Waga: 226 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– szklane pudełko

Pierścieniak grynszpanowy (Stropharia aeruginosa) to gatunek niejadalnego, pięknego grzyba. Kiedyś był uznawany za jadalnego. Dziś nie zaleca się zbierania i jedzenia tego gatunku grzyba. Pachnie delikatnie rzodkiewką.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Słoiczek w kształcie grzyba pierścieniaka (Unique Fantasy Objects)
Słoiczek w kształcie grzyba pierścieniaka

Na stanie