Kategorie: , Tag:

Wsuwka do włosów z rzeźbą kurki

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Grzybka we włosach, potargał wiatr.

Wsuwka z kurkami, to na pewno niecodzienny i oryginalny dodatek. Rzeźby grzybka ma wielkość podobną tym prawdziwym, dzięki czemu spinki będą wyglądać, jakby grzybek rzeczywiście urósł ci na głowie.

70 

Na stanie

Wsuwka do włosów z rzeźbą kurki.

Jeśli podczas spacerów Twoją uwagę przyciągają nie tylko drzewa i kwiaty, ale także grzyby, to jest to idealny upominek dla ciebie! Te ręcznie robiona wsuwka będzie świetnym prezentem dla każdego kto chce się poczuć, jak w lesie.

Natura jest niesamowitym tematem do tworzenia. Można z niej czerpać garściami i cały czas mieć głowę pełną świeżych pomysłów. W tej pracy inspirowałam się leśnymi grzybami.

Mały grzybek, a cieszy oko.

Ta ręcznie robiona wsuwka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy wsuwki, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wsuwka 5 cm

Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) inaczej zwany kurką, jest bardzo popularnym i cenionym przez grzybiarzy grzybem. Co ciekawe, kurka jest nazywana też “grzybem żydowskim”, ponieważ nie jest atakowany przez owady, dzięki czemu jest koszerny i może być spożywany przez ortodoksyjnych żydów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wsuwka do włosów z rzeźbą kurki (Unique Fantasy Objects)
Wsuwka do włosów z rzeźbą kurki

Na stanie