Kategoria: Tag:

Stojak na biżuterię w kształcie niebieskich grzybków

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ręcznie robiona dekoracja, inspirowana naturą.

Lubisz otaczać się ładnymi i ciekawymi przedmiotami? Tę dekorację możesz postawić na biurku, w swojej pracowni, albo postawić na półce, gdzie dotrzyma towarzystwa książkom.

 

250 

Na stanie

Stojak na biżuterię w kształcie niebieskich grzybków.

Jeśli kolorowe i niecodzienne dodatki do domu sprawiają ci radość, to jest to idealna dekoracja dla ciebie. Idealnie dopasujesz ją do rustykalnych pomieszczeń, ale myślę, że w każdym domu znajdziesz dla niej miejsce. Ta ręcznie wykonana ozdoba jest świetnym prezentem dla każdego kto uwielbia oryginalne ozdoby i chce nadać koloru swojemu mieszkaniu.

Gdy przeglądałam sobie atlas grzybów i zobaczyłam ten niesamowity okaz, od razu się zakochałam. Piękny przyciągający wzrok niebieski kolor, ciekawy kształt. Szkoda, że rośnie on tylko na obszarach tropikalnych, chciałabym móc go spotkać w okolicznych lasach.

Trochę drewna, masy, farb i powstaje las.

Podstawkę stworzyłam z drewnianego krążka, do którego zamocowałam rzeźby. Grzyby sama wyrzeźbiłam i pomalowałam, tak by jak najwierniej przypominały prawdziwe odpowiedniki. Całość dopełniłam wysuszonymi elementami naturalnymi. Na koniec zabezpieczyłam całość lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość: 10 cm
Szerokość: 8,5 cm
Waga: 106 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– ametyst

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Stojak na biżuterię w kształcie niebieskich grzybków (Unique Fantasy Objects)
Stojak na biżuterię w kształcie niebieskich grzybków

Na stanie