Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rzeźbą motyla czerwończyk uroczek

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękny i oryginalny wisiorek w kształcie motyla.

Ten piękny naszyjnik z motylem może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Ręcznie robiony wisiorek na szyję będzie pasować zarówno do bardziej galowych strojów, jak i tych luźniejszych.

 

100 

Na stanie

Naszyjnik z rzeźbą motyla czerwończyk uroczek (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzeźbą motyla czerwończyk uroczek

100 

Naszyjnik z rzeźbą motyla czerwończyk uroczek.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej dekoracji, to ten wisiorek z motylem, to strzał w dziesiątkę. Motyl nie tylko przyciągnie miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalną biżuterię. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam obserwować motyle. W lato, przy otwartym oknie mnóstwo ich wlatuje do mojego mieszkania. Wtedy muszę ścigać się z moim kotem, który z chęcią zjadł by je wszystkie. Trochę muszę się natrudzić by je złapać. Po udanej misji zawsze wypuszczam je na dwór, by mogły dalej latać sobie na wolności.

Szczęście jest jak motyl.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko

Czerwończyk uroczek (Lycaena tityrus) występuje w Europie, północnej Afryce i Azji. Najszerzej rozprzestrzeniony gatunek czerwończyka, pospolity w całej Polsce, choć tylko lokalnie pojawia się w większych liczebnościach.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!