Duży naszyjnik z z gąsienicami na liściu i agatem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Duży, ręcznie wykonany naszyjnik dla miłośników leśnych inspiracji.

Taka rzucająca się w oczy ozdoba, to więcej niż biżuteria, to prawdziwe, wyraziste oświadczenie oryginalności. Dopełni każdą kreację i podkreśli wyjątkowość. Niezależnie, czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 

150 

Na stanie

Duży naszyjnik z z gąsienicami na liściu i agatem.

Wisiorek mimo sporych rozmiarów jest bardzo leciutki. Po dwóch bliźniaczym elementach w formie liści wspinają się gąsienice phosphila turbulenta. Jasne barwy tych siostrzanych gąsienic sprawiają, że zwracają one na siebie uwagę. Pomiędzy liśćmi, w centralnej części wisiorka umieściłam element z pięknym, połyskującym agatem. Kamień przyozdobiłam ramą porośniętą grzybkami, dzięki czemu centralna część naszyjnika wygląda niczym magiczny portal do leśnego świata. Naszyjnik równocześnie wygląda magicznie i podkreśla inspirację zaczerpniętą z natury.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3,5 cm
Szerokość: 20 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 18 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko i łańcuszek ze stali chirurgicznej
– agat

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Duży naszyjnik z z gąsienicami na liściu i agatem (Unique Fantasy Objects)
Duży naszyjnik z z gąsienicami na liściu i agatem

Na stanie