Kategorie: , Tagi: ,

Duży naszyjnik z ćmami i żołędziami z piaskowca

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Duży, ręcznie wykonany naszyjnik dla miłośników leśnych inspiracji.

Taka rzucająca się w oczy ozdoba, to więcej niż biżuteria, to prawdziwe, wyraziste oświadczenie oryginalności. Dopełni każdą kreację i podkreśli wyjątkowość. Niezależnie, czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 

150 

Na stanie

Duży naszyjnik z ćmami i żołędziami z piaskowca.

Podziwiam misterne, drobne ozdoby, które mimo niewielkich rozmiarów robią ogromne wrażenie. Czasem jednak myślę sobie, po co się ograniczać i tworzę wisiorek, który składa się z trzech elementów i założony na szyję rozciąga się niemal na całą klatkę piersiową.
Więc stworzyłam ozdobę, nie z jedną piękną ćmą o uroczej nazwie zmrocznik gładysz, a z dwoma. I teraz, kiedy na taką ozdobę patrzę, myślę, że czasem naprawdę nie warto się ograniczać w formie.

Wisiorek mimo sporych rozmiarów jest bardzo leciutki. Inspiracją do stworzenia tego wisiorka były dwa, połyskujące owalne piaskowce, w których dostrzegłam magiczne żołędzie. Element z żołędziami w centralnej części wisiorka idealnie spaja symetrię dwóch pozostałych elementów będących swoimi lustrzanymi odbiciami.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 15 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 20 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko i łańcuszek ze stali chirurgicznej
– piaskowiec

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Duży naszyjnik z ćmami i żołędziami z piaskowca (Unique Fantasy Objects)
Duży naszyjnik z ćmami i żołędziami z piaskowca

Na stanie