Kategorie: , Tag:

Małe kolczyki z trzmielami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niewielka rzecz, a cieszy.

Oryginalne kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl. Kolczyki z trzmielami będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi te maleńkie stworzenia.

50 

Brak w magazynie

Małe kolczyki z trzmielami.

Jeśli podczas spacerów Twoją uwagę przyciągają nie tylko te duże stworzenia, ale także te małe, to jest to idealny upominek dla ciebie! Te ręcznie robione kolczyki będą świetnym prezentem dla każdego kto chce się poczuć, jak na łące.

Te piękne, żółto czarne owady otaczano szczególną troską i szacunkiem. Błędnie nazywane bąkami, nie mają z nimi nic wspólnego. Bowiem bąki należą do much, natomiast trzmiele do rodziny pszczół i są tak samo użyteczne jak one.

Piękne, leśne kolczyki.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 1,5 cm
Szerokość: 1,5 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 2 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sztyfty

Trzmiel (Bombus) jest pięknym owadem występującym prawie na wszystkich kontynentach. Trzmiele zapylają rośliny o około 2-3 godziny dłużej niż pszczoły. W poszukiwaniu źródeł pyłku i nektaru trzmiele kierują się ubarwieniem kwiatów. Owady te uczą się i zapamiętują kształty odwiedzanych kielichów, a także ich zapach i ubarwienie.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!