Kategorie: , Tag:

Kolczyki z dżdżownicami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niecodzienna ozdoba, którą możesz nosić wszędzie.

Te ręcznie robione kolczyki będą niesamowitym dodatkiem do twojej codziennej garderoby. Dzięki swoim barwom, wkomponują się w stonowany, ciemny ubiór i będzie pięknie kontrastował z jasnymi ciuchami.

100 

Na stanie

Kolczyki Z Dżdżownicami (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z dżdżownicami

100 

Kolczyki z dżdżownicami.

Te kolczyki z dżdżownicami mają w sobie coś intrygującego i magicznego. Będzie ciekawym prezentem nie tylko dla miłośników robaków, ale również dla osób które chcą swoimi dodatkami wnieść szczyptę tajemniczości i fantastyki do swojego życia.

Uwielbiam robale, i te większe i te mniejsze. Można je spotkać prawie wszędzie. Świat robaków jest tak niesamowity i kolorowy, że ciężko od nich oderwać oko. To samo chciałam uzyskać tworząc te kolczyki.

Niecodzienna ozdoba, przygotowana z dbałością o każdy szczegół.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 0,5 cm
Głębokość (rzeźba): 0,5 cm
Waga: 2 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka

Dżdżownica ziemna (Lumbricus terrestris) występuje prawdopodobnie niemal w całej Eurazjii. Na obszarze całej Europy jest pospolita. Przypadkowo lub celowo została sprowadzona do innych miejsc na świecie. w USA jest gatunkiem inwazyjnym i jest sprzedawana jsko przynęta na ryby. Pełnią one bardzo ważną rolę dla obiegu materii i struktury gleb, niestety w miejscach gdzie jest inwazyjna zaburza naturalne procesy przyrodnicze.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!