Kategorie: , Tag:

Broszka z czarno niebieską ćmą

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Poczuj się jak kwiat, na który siadają ćmy.

Ręcznie robiona broszka z ćmą to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz, nosić ją w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym prezentem.

 

100 

Brak w magazynie

Broszka do ciuchów z rzeźbą pięknej ćmy.

Podaruj taką ozdobę komuś bliskiemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Może podkreślisz nią swój własny styl! Wszyscy wiemy, że najlepsze prezenty, to te, które robimy sobie sami!

Ćmy są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Potrafią przybrać niesamowite kształty, kolory i wielkości. Uwielbiam rzeźbić piękne motyle i inne owady. Dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Ćma jak żywa, powstała z modeliny.

Broszkę wyrzeźbiłam w modelinie. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu ćma wygląda jakby usiadła na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Eucereon davidi jest ćmą pochodzącą z Ekwadoru, Boliwi i Peru. Ćmy z tej rodziny zazwyczaj mają atrakcyjny wzór czarnychplam lub plam na białych lub szarawych przednich skrzydłach. Tylne skrzydła są zazwyczaj szarawe lub białawe, z ciemną obwódką.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!