Kategorie: , Tag:

Wisiorek klucz z różowymi grzybami i opalitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Naszyjnik, który może być symbolicznym kluczem do czyjegoś serca.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie taki niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

 

110 

Na stanie

Niezwykły naszyjnik na bazie klucza ozdobiony moimi rzeźbami.

Symbol klucza miał w historii wiele znaczeń, pomijając najbardziej oczywiste, czyli symbol dostępu, symbolizował również władzę i odpowiedzialność. W wielu kulturach kobiety nosiły klucze jako symbol pieczy nad rodziną i domem. Insygnia klucza zdobiły również odzież i biżuterię osób mających dostęp do ważnych tajemnic i sekretów. Wykonując wisiorki na bazie kluczy, lubię myśleć, że oprócz tego, że będą dla kogoś piękną ozdobą, będą również, w pewien sposób podkreślać wyjątkowość noszącego.

Wisiorek klucz z różowymi grzybami i opalitem.

Ozdoba, która łączy w sobie piękne różowe grzybki, symbolikę klucza oraz piękny opalit. Choć metalowy, klucz nie jest ciężki i wisiorek nosi się bardzo wygodnie. Nawet ktoś nie przekonany do dużych, ciężkich ozdób, będzie czuł się w nim komfortowo. Połączenie kolorów i nietypowej formy wisiorka na pewno przyciągnie uwagę. Myślę, że taki klucz doskonale zamknie każdą kreację.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– klucz
– opalit

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wisiorek klucz z różowymi grzybami i opalitem (Unique Fantasy Objects)
Wisiorek klucz z różowymi grzybami i opalitem

Na stanie