Kategorie: , Tagi: ,

Szklane pudełko w kształcie grzyba czernidłaka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla osób lubiących leśny klimat w swoim domu.

Leśne dodatki do domu potrafią nadać pomieszczeniu charakteru i koloru. To ręcznie wykonane pudełko nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze można w nim ukryć swoje skarby. Postaw je w swoim mieszkaniu, a na pewno przyciągnie wzrok twoich gości.

 

230 

Na stanie

Szklane pudełko w kształcie grzyba czernidłaka z motylem modraszek adonis.

To unikatowe pudełko powinno spodobać się wszystkim leśnym ludziom. Jeśli cenisz sobie ręcznie robione ozdoby, lubisz obdarowywać bliskich unikalnymi prezentami lub po prostu chcesz nadać swojemu mieszkaniu trochę naturalności, to jest to idealny podarunek!

Uwielbiam grzyby i wszystko co z nimi związane. Pewnego wieczoru podczas rzeźbienia, zadałam sobie pytanie „a co gdyby zrobić grzybka, ze skrytką w środku?”. I tak z pomysłu, narodził się gotowy projekt, z którego jestem ogromnie dumna. Mam nadzieję, że przyszłemu właścicielowi przypadnie on tak samo do gustu.

Magia kolorów Ziemi.

Podstawą tej ozdoby jest szklane pudełko, które otoczyłam masą polimerową i nadałam jej kształtu grzybka. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 10 cm
Szerokość: 6 cm
Waga: 203 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– szklane pudełko

Czernidłak szarawy (Coprinopsis cinerea) występuje w Ameryce Północnej i Europie. Jest łatwy do hodowli w laboratorium i z tego powodu przeprowadzono na nim wiele prac badawczych. W normalnych warunkach jest nieszkodliwy dla zdrowia ludzi i zwierząt. Może jednak powodować grzybice u ludzi z obniżoną odpornością, np będących po przeszczepie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Szklane pudełko w kształcie grzyba czernidłaka (Unique Fantasy Objects)
Szklane pudełko w kształcie grzyba czernidłaka

Na stanie