Kategorie: , Tag:

Szafeczka z zielonymi świecącymi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Jeśli kochasz grzyby, musisz mieć tą szafeczkę.

Ta piękna drewniana szafeczka, idealnie nada się jako organizer na biżuterię. Naturalne kolory drewna i przyciągająca wzrok barwa grzybów, będą pięknie wyglądały w każdym pomieszczeniu. Jeśli potrzebujesz unikalnego pojemnika na biżuterię, to myślę, że to spełni swoje zadanie.

 

300 

Na stanie

Szafeczka z zielonymi świecącymi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Szafeczka z zielonymi świecącymi grzybami

300 

Drewniana szafeczka z zielonymi świecącymi grzybami.

Ta drewniana szafeczka nadaje się idealnie jako prezent dla każdego kto uwielbia przebywać wśród natury. Jeśli chcesz podarować komuś oryginalną ozdobę, którą będzie się cieszył przez długie lata, to ta jest świetnym rozwiązaniem! Miłośnicy leśnych klimatów, na pewno pokochają taki podarunek.

Zielone grzyby kojarzą mi się z czymś trującym i niebezpiecznym. Przyciągają wzrok swoimi intensywnymi barwami, wyrastającymi wśród zieleni. Jednak nie musi tak być! Te grzybki odkrywają przed nami piękne, świecące oblicze.

Z miłości do lasu.

Drewnianą szafeczkę ozdobiłam awenturymem i rzeźbami grzybków, które świecą za pomocą lampek LED. Całość przyozdobiłam leśną ściółką, następnie wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 15,5 cm
Szerokość: 11 cm x 6 cm
Waga: 182 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– awenturym

Tylko nieliczne grzyby dają się uprawiać. Stoi za tym znaczne skomplikowanie cyklu rozrodczego i różne jego formy w królestwie grzybów. Wiele gatunków wchodzi w symbiotyczne relacje z drzewami, co znacząco podnosi poprzeczkę do upraw.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!