Kategorie: , Tag:

Regulowany pierścionek z gąsienicą na liściu

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Mała gąsienica, która zagości na twoim palcu.

Ten ręcznie robiony pierścionek jest idealną ozdobą na każdą okazję. Zielone barwy gąsienicy pięknie będą wyglądały do każdej kreacji, czy to luźniejszej, czy eleganckiej. Jeśli czujesz, że w czegoś brakuje twojej kreacji, załóż tę ozdobę na palec.

 

70 

Na stanie

Regulowany pierścionek z gąsienicą na liściu (Unique Fantasy Objects)
Regulowany pierścionek z gąsienicą na liściu

70 

Regulowany pierścionek z gąsienicą na liściu.

Piękna zielona gąsienica, jest tym czego potrzebuje każdy wielbiciel tych stworzeń. Uwielbiasz świat owadów, obserwujesz naturę, a może po prostu lubisz oryginalne pomysły na prezent? Ten ręcznie wykonany pierścionek, jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie!

Ćmy są bardzo ciekawymi stworzeniami. Symbolizują piękno i lekkość. To samo czuję gdy patrzę na ten pierścionek. Niewielka dekoracja, która może przynieść szczęście osobie, w której rękach się znajdzie.

Zamknij oczy i wyobraź sobie rzeźbę.

Na regulowanej bazie pierścionka wyrzeźbiłam rzeźbę, następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory nie zbledną pod wpływem promieni słonecznych i użytkowania.

Wymiary

Długość: 2,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

Długość: 2,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 3 g

Gąsienice szybko powiększają swoją masę, niektóre potrafią powiększyć się nawet 1000-krotnie. Szybko powiększająca swoje rozmiary gąsienica kilkakrotnie przechodzi linienie. Dzieje się tak ponieważ skóra nie rośnie, lecz twardnieje a po pewnym czasie pęka i uwalnia większą już gąsienicę.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!