Przypinka do kołnierzyka z pomarańczowymi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niecodzienna dekoracja.

Ta ręcznie robiona przypinka z grzybkami będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim wyrazistym kolorom. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

130 

Na stanie

Przypinka do kołnierzyka z pomarańczowymi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Przypinka do kołnierzyka z pomarańczowymi grzybami

130 

Przypinka do kołnierzyka z pomarańczowymi grzybami.

Ta oryginalna przypinka powinna spodobać się każdemu, kto lubi nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi grzyby? Pewnie nie i dlatego ta przypinka wyróżni twój nietypowy styl.

Uwielbiam rzeźbić i malować grzybki. Jest w ich kształcie i fakturze coś co sprawia mi ogromną przyjemność w odtwarzaniu. Pomału, z precyzją odwzorowuje najdrobniejszy szczegół, by w końcowym efekcie wyszedł grzyb jak żywy. Mam nadzieje, że udało mi się uzyskać ten efekt również i na tych przypinkach.

Niewielka rzecz, przygotowana z wielką pieczołowitością.

Grzyby zostały własnoręcznie wyrzeźbione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyby umieszczone są na bazie przypinek, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość rzeźby: 3,5 cm
Szerokość rzeźby: 2,5 cm
Głębokość rzeźby: 1,5 cm
Długość łańcuszka: 16 cm
Waga: 10 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do przypinki
– łańcuszek

Mycena leaiana jest grzybem, który można znaleźć w Ameryce Północnej, Nowej Zelandii oraz Australii. Grzyb ten wytwarza pomarańczowy pigment, który ma słabe działanie przeciwbakteryjne i ma wyraźne działanie cytotoksyczne wobec komórek nowotworowych .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!