Kategorie: , Tag:

Naszyjnik ze świecącym w ciemności świetlikiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Świecący naszyjnik, zainspirowany naturą.

Naszyjniki mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem do twojego codziennego ubioru. Wyraź siebie nosząc wisiorek z pięknym świetlikiem, świecącym w ciemności. Na pewno świetnie zgra się z twoimi ulubionymi ciuchami, gdziekolwiek pójdziesz, w każdą porę roku.

150 

Na stanie

Naszyjnik ze świecącym w ciemności świetlikiem.

Ten ręcznie robiony naszyjnik będzie pasować każdemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Przygarnij go lub podaruj komuś bliskiemu, a na pewno zapamięta ten szczególny prezent, na bardzo długo.

Kto w swoim życiu nie widział tych niesamowitych owadów? Jest to iście magiczne i niespotykane doświadczenie, gdy podczas wieczornych wędrówek, można zobaczyć te latające punkciki.

Piękna ozdoba dla wielbicieli przyrody.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka, na które zamocowałam sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 7 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna

Świetlik świętojański (Lampyris noctiluca) występuje w Eurazji, prowadzi nocny tryb życia. Samice są nielotne, przypominają pełzające robaki. Świecące na ziemi światłem stałym samice wabią swoich partnerów. Samce natomiast świecą przerywanie, jak latarnia morska.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik ze świecącym w ciemności świetlikiem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik ze świecącym w ciemności świetlikiem

Na stanie