Kategorie: , Tagi: ,

Naszyjnik z uskrzydlonymi muchomorami i jadeitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niezwykły, lekki naszyjnik, wyjątkowy i oryginalny jak ty.

Taka oryginalna ozdoba, może być wyrazistym elementem twojej kreacji. Niezależnie czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

130 

Na stanie

Baśniowy wisiorek z uskrzydlonymi muchomorami i różowym jadeitem.

Często tworzę ozdoby, w których staram się bardzo dokładnie oddać detale, zgodne z naturalnym pięknem rzeźbionego i malowanego przeze mnie grzybka, owada czy innego stworzonka. Równie bardzo kocham też dać się porwać wyobraźni. Tak właśnie stało się w przypadku tego wisiorka. I tak skrzydła ćmy actias dubernardi, przyozdobiłam ślicznym jadeitem, a całość zwieńczyłam kilkoma muchomorami, tworząc abstrakcyjną hybrydę ćmy z grzybami i minerałem. Cóż chaos bywa równie piękny co harmonia. Liczę, że wisiorek odnajdzie swoje miejsce na szyi kogoś, kto również łączy w sobie indywidualizm, piękno i kolorową osobowość przyprawioną lekko nutką szaleństwa.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 10 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– jadeit

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z uskrzydlonymi muchomorami i jadeitem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z uskrzydlonymi muchomorami i jadeitem

Na stanie