Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rzeźbą ćmy zmrocznik gładysz

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich, którzy chcą ożywić swój styl.

Piękny, ręcznie robiony naszyjnik, który nada koloru twoim kreacjom. Noś go na co dzień i już nigdy nie oderwiesz od niego oczu.

 

100 

Na stanie

Naszyjnik z rzeźbą ćmy zmrocznik gładysz (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzeźbą ćmy zmrocznik gładysz

100 

Naszyjnik z rzeźbą ćmy zmrocznik gładysz.

Jeśli potrzebujesz odrobiny koloru i niecodziennej biżuterii, to ta ręcznie robiona ozdoba to strzał w dziesiątkę 😉 Ćma ta nie tylko przyciąga miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalne dekoracje. Jeśli znasz kogoś, kto kolekcjonuje biżuterię, ale brakuje im tej jednej rzeczy do dopełnienia stroju, to jest to idealny prezent dla niego!

Ćmy są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Piękne kształty, różne ubarwienie i umaszczenie, tym przyciągają nasz wzrok i zainteresowanie. Uchwycono je na ilustracjach, tatuażach czy obrazach, mnie również zafascynowały i pojawiają się na moich dziełach bardzo często.

Ozdoba wykonana z pasji.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna

Zmrocznik gładysz (Deilephila elpenor), jest bardzo powszechną ćmą w centralnej Europie. Ten motyl nocny posiada doskonały wzrok, który umożliwia mu rozpoznawanie kolorów, niezależnie od pory dnia i nocy.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!