Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z krocionogiem Trigoniulus corallinus

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ręcznie wykonany naszyjnik dla miłośników krocionogów i leśnych inspiracji.

Taka rzucająca się w oczy ozdoba, to więcej niż biżuteria, to prawdziwe, wyraziste oświadczenie oryginalności. Dopełni każdą kreację i podkreśli wyjątkowość. Niezależnie, czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 

120 

Na stanie

Naszyjnik z krocionogiem Trigoniulus corallinus.

Spory zielony liść, pięknie kontrastuje z lśniącym, czerwonym krocionogiem Trigoniulus corallinus. To ozdoba, której lepiej nie pokazywać komuś, kto nie docenia cudownej rodziny wijów. Jednak, jeżeli, tak jak ja kochasz te fascynujące stworzenia, mam nadzieję, że docenisz staranność wykonania tego naszyjnika. Daleko mi do doskonałości natury, jednak dążyłam do tego, by swoją pracą oddać hołd temu majestatycznemu stworzeniu, które urzekło mnie, gdy tylko je zobaczyłam. Ta fascynująca biżuteria przenosi w świat niezwykłego i dla wielu nieoczywistego piękna krocionogów. Myślę, że nosząc taką ozdobę, wyrażasz swoją fascynację naturą, także w jej mniej popularnej odsłonie.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 3,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z krocionogiem Trigoniulus corallinus (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z krocionogiem Trigoniulus corallinus

Na stanie