Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z ćmą, księżycem i ametystem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Znasz kogoś, komu spodoba się taki prezent?

Taka ozdoba, na pewno zwróci uwagę. Niezależnie czy założysz ją do eleganckiego stroju, luźniejszego, na wyjście do teatru czy po prostu do chodzenia w domu.

 

130 

Na stanie

Naszyjnik z ćmą, księżycem i ametystem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z ćmą, księżycem i ametystem

130 

Naszyjnik z ćmą, księżycem i ametystem.

Podarowany odpowiedniej osobie, ten ręcznie wykonany naszyjnik, na pewno będzie ciekawym i osobistym prezentem. Każdy kto uwielbia piękno motyli i ciem, ich niesamowite barwy i różnorodność na pewno doceni ten wisiorek.

Ćmy powszechnie uznawane są za najpiękniejsze z owadów. Są symbolem lekkości i szczęścia, przemiany na lepsze, a nawet wolnej duszy.

Jak powstał ten naszyjnik?

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– ametyst

Myonia graba można spotkać w Kolumbii, Ekwadorze, Brazylii i Peru. Ćmy te latają w ciągu dnia w lasach tropikalnych, a eksperymenty wykazały, że są one praktycznie głuche. Oznacza to, że ich przodkowie prowadzili nocny tryb życia, a zdolność słyszenia została utracona, gdy ewoluowali do latania w ciągu dnia i nie byli już narażeni na kontakt z nietoperzami.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!