Kategorie: , Tag:

Kolczyki z rydzami i kwarcem czerwonym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Poczuj się jak magiczny elf.

Ręcznie robione kolczyki z rydzami i kwarcem to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Kolorowe, wiszące i przyciągające oko, na pewno będą cudownie pasować do każdej kreacji.

130 

Na stanie

Kolczyki z rydzami i kwarcem czerwonym.

Te piękne kolczyki będą idealnym prezentem dla każdego, kto kocha naturę, uwielbia zbierać grzyby lub po prostu chce mieć oryginalną ozdobę, którą będzie mógł się cieszyć przez długie lata.

Leśna sceneria zawsze wprawia mnie w zachwyt. Grzyby, rośliny, zwierzęta, wszystko to chciałoby się zatrzymać i zabrać do domu. Dzięki sztuce możemy to zrobić! Możemy stworzyć cokolwiek nam przyjdzie do głowy i uczynić z tej ozdoby swój ulubiony dodatek do odzieży czy mieszkania.

Kolczyki jak żywe, powstały z masy.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość (rzeźba): 1,5 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle stal chirurgiczna
– kółeczka stal chirurgiczna
– kwarc

Mleczaj rydz (Lactarius deliciosus) zwany rydzem, jest pysznym grzybem występującym w Europie oraz Australii. Są dość wybredne i pojawiają się tylko w czystych warunkach środowiskowych. Zazwyczaj można je spotkać w świerkowych lasach i liściastych gajach, najczęściej w sąsiedztwie sosen. Zawierają w sobie wiele witamin i soli mineralnych. Nie bez powodu mówi się „zdrów jak rydz”.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z rydzami i kwarcem czerwonym (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z rydzami i kwarcem czerwonym

Na stanie