Kategorie: , Tag:

Duży naszyjnik z gąsienicami i kryształem górskim

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Duży, ręcznie wykonany naszyjnik dla miłośników natury i leśnych inspiracji.

Taka rzucająca się w oczy ozdoba, to więcej niż biżuteria, to prawdziwe, wyraziste oświadczenie oryginalności. Dopełni każdą kreację i podkreśli wyjątkowość. Niezależnie, czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 

150 

Na stanie

Duży naszyjnik z gąsienicami i kryształem górskim.

Spore liście, na których zamieszkała cała rodzinka wspaniałych gąsienic motyla plamiec leśniak, które wędrują wkoło imponującego, białego kryształu górskiego. Kryształ i rozmiar wisiorka intrygują i przyciąga wzrok, następnie uwagę zwrócą na siebie przepiękne, nieco kamuflujące się na tle liścia gąsieniczki.

W naturze miałam niejednokrotnie przyjemność obserwować takie gromady maleńkich gąsienic pałaszujących w grupie ulubione rośliny. Ten widok zawsze poprawia mi humor, te małe buźki, które tak szybko pochłaniają listki w wielkim wyścigu, by przemienić się w dostojnego motyla. Ten urzekający spektakl zainspirował mnie do stworzenia tej leśnej ozdoby i mam nadzieję, że udało mi się w nim przekazać choć odrobinę magii natury.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 10 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 20 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– kryształ górski

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Duży naszyjnik z gąsienicami i kryształem górskim (Unique Fantasy Objects)
Duży naszyjnik z gąsienicami i kryształem górskim

Na stanie