Kategorie: , Tag:

Choker z rzeźbą rusałki żałobnik

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Lubisz poczuć zew wolności? W takim razie to prezent dla ciebie!

Ten choker, tak jak i motyle może znaleźć się wszędzie. Chcesz go założyć do galowego stroju? Nie ma problemu. Chcesz go założyć do dresu i chodzić w nim po domu? Do dzieła! Jedynie co cię może ograniczyć, to brak miejsca w szafie.

 

50 

Na stanie

Choker z rzeźbą rusałki żałobnik.

Zawsze ubolewałam nad faktem, że owady żyją tak krótko. Jednak dzięki temu pięknemu chokerowi możesz w wieczność cieszyć się tym pięknym motylem. Jeśli znasz kogoś, kto uwielbia owady, interesuje się entomologią, możesz podarować mu tą ręcznie robioną ozdobę. Myślę, że będzie on wspominał ten oryginalny prezent bardzo długo.

Uwielbiam obserwować motyle. W lato, przy otwartym oknie mnóstwo ich wlatuje do mojego mieszkania. Wtedy muszę ścigać się z moimi kotami, które z chęcią zjadły by je wszystkie. Trochę muszę się natrudzić by je złapać. Po udanej misji zawsze wypuszczam je na dwór, by mogły dalej latać sobie na wolności.

Żadne motyle nie ucierpiały podczas tworzenia tej ozdoby.

Motyl został własnoręcznie wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwy okaz. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko. Choker wykonany jest z eko zamszu, dzięki czemu nadaje się do noszenia również przez wegetarian i wegan. Jest on sztywniejszy niż standardowe tasiemki, dzięki czemu wygląda lepiej na szyi, ale przy tym jest bardzo wygodny i miękki w dotyku. Dzięki zamocowanemu łańcuszkowi, można regulować długość chokera. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 1,5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– choker z materiału
– kółko stal chirurgiczna

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Choker z rzeźbą rusałki żałobnik (Unique Fantasy Objects)
Choker z rzeźbą rusałki żałobnik

Na stanie