Kategorie: , Tag:

Spinka grzebień do włosów ze zmierzchnicą

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niecodzienna spinka

Oryginalna spinka będzie wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreśli twój wyjątkowy styl. Spinka ze zmierzchnicą trupią główką będzie na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi magiczne klimaty.

 

140 

Na stanie

Spinka grzebień do włosów ze zmierzchnicą trupią główką.

Ręcznie robiona spinka z ćmą to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i leśne motywy. Podaruj ją komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Ćmy od zawsze przyciągały mój wzrok. Piękne, niewielkie stworzenia, które zachwycają swoim wyglądem i kolorami. Nic dziwnego, że w letnie, ciepłe noce uwielbiam siedzieć i obserwować je, jak krążą błędnie w stronę światła

Magiczna ozdoba.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki-grzebienia, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 9 cm
Szerokość: 6 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki grzebień 6,5 cm x 3,5 cm

Zmierzchnica trupia główka (Acherontia atropos), jest najcięższą oraz największą ćmą w Polsce. Łacińska nazwa motyla nawiązuje do mitycznej rzeki Acheron z mitologii greckiej. Nie dziwne, że w wielu kulturach jest kojarzona ze śmiercią.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka grzebień do włosów ze zmierzchnicą (Unique Fantasy Objects)
Spinka grzebień do włosów ze zmierzchnicą

Na stanie