Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów z motylem monarch

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Zwiewne niczym prawdziwy motyl.

Spinka jest zawsze udanym prezentem, który przypadnie do gustu każdemu. Piękna, ozdobiona motylami na liściu, na pewno będzie cudownie pasować do każdej kreacji.

 

140 

Na stanie

Spinka do włosów z motylem monarch (Danaus plexippus).

Ta spinka, będzie idealnym prezentem na takie okazje jak dzień kobiet, urodziny czy walentynki. Możesz ją również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, tak “o”, bez powodu. Takie prezenty są najlepsze i pochodzą prosto z serca.

Motyle uznawane są za najpiękniejsze z owadów. Są symbolem lekkości i szczęścia, przemiany na lepsze, a nawet wolnej duszy. Dzięki umieszczeniu ich na spince, mogłam oddać chociaż odrobinę, tej lekkości i wolności.

Spinka, która wygląda jak żywa.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki-grzebienia, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 6 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki grzebień 6,5 cm x 3,5 cm

Monarch (Danaus plexippus) nazywany również Danaidem wędrownym jest jednym z większych motyli dziennych. Pierwotnie występował tylko w Ameryce Północnej. Dziś, jest rozprzestrzeniony w ciepłych rejonach niemal na całym świecie. W miejscach często odwiedzanych przez Monarchy tworzone są rezerwaty biosfery, których głównym zadaniem jest ochrona tych motyli

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka do włosów z motylem monarch (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów z motylem monarch

Na stanie