Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów z ćmą Graellsia isabellae

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśna ozdoba, dla magicznych istot.

Spinka z ćmą, to na pewno niecodzienny i oryginalny dodatek. Żywe kolory zieleni pięknie będą kontrastować z różnymi barwami włosów, dzięki czemu będzie widoczna z daleka.

180 

Brak w magazynie

Spinka do włosów z ćmą Graellsia isabellae.

Jeśli podczas spacerów po lesie Twoją uwagę przyciągają małe owady, latające lub chodzące po ziemi, to ta ręcznie robiona spinka będzie świetnym prezentem. Poczuj się, jak w lesie.

Od zawsze fascynowały mnie ćmy. Najpierw gąsienice przybierają kształt niemal kosmiczny, potem powstają te niesamowite, piękne i kolorowe owady. Nic dziwnego, że te stworzonka od zawsze fascynowały ludzi.

Ćma która, cieszy oko.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 10 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 17 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki 8 cm

Graellsia isabellae jest piękną ćmą występującą w Hiszpanii i we Francji. W Hiszpanii jest pod ochroną. Jest często uważana za najpiękniejszy gatunek ćmy występującej w Europie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!