Kategoria: Tagi: ,

Ozdoba na ścianę z sową i piórami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Puszczyk kreskowany (Strix varia) żyje w Ameryce Północnej. Preferuje on zadrzewione tereny, a szczególnym upodobaniem darzą siedliska podmokłe. Puszczyki te tworzą monogamiczne związki (pozostają wierne jednemu partnerowi).Nie budują one własnego gniazda, ale zajmują dziuplę lub opuszczone gniazdo innego gatunku ptaków.

200 

Na stanie

Wisząca dekoracja do domu, inspirowana naturą.

Ta ręcznie robiona ozdoba na ścianę idealnie wpasuje się do pomieszczeń z naturalnymi, stonowanymi dodatkami. Zawiesisz ją gdziekolwiek zechcesz, czy to w salonie, sypialni, a może w pracowni?

Dla osób ceniących oryginalne ozdoby.

Uwielbiasz ptaki, zbierasz z ziemi pióra, a twoje półki wypełnione są atlasami? Ta ręcznie robiona sowa, może być świetnym prezentem dla ciebie. Jeśli tak jak ja, uwielbiasz przebywać na łonie natury i obserwujesz ptaki lub po prostu chcesz nadać swojemu mieszkaniu oryginalny klimat, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Uwielbiam te majestatyczne ptaki. Gdy tylko idę na spacer, wsłuchuję się w las z nadzieją, że usłyszę ich pohukiwanie. Sowy dla Słowian były archetypem wiedźmy, a ze względu na nocny tryb życia były symbolem smutku, samotności i śmierci. Obecnie, ptaki te mają raczej pozytywne zabarwienie. Są uważane za mądre stworzenia, o czym świadczą ich częste wizerunki w okularach czy togach.

Piękny ptak, który ozdobi twoją ścianę.

Ta wisząca ozdoba jest wykonana z drewnianego krążka, na którym namalowałam księżyc. Na pierwszym planie znajduje się rzeźba sowy. Rzeźbę ozdobiłam sznurkiem i piórami. Z tyłu drewienka przymocowałam sznureczek, na którym powiesisz tą dekoracje na ścianie. By odpowiednio wykończyć pracę, zabezpieczyłam ją lakierem, co nadało jej błysku, a kolory stały się głębsze.

Wymiary

Wymiary:
Długość: 41 cm
Szerokość: 16 cm
Głębokość (drewno, rzeźba): 1 cm
Waga: 53 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bawełniany sznurek
– piórka

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ozdoba na ścianę z sową i piórami (Unique Fantasy Objects)
Ozdoba na ścianę z sową i piórami

Na stanie