Kategoria: Tag:

Ozdoba na ścianę z motylem i koralikami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Pokłonnik osinowiec (Limenitis populi) jest dużym motylem, jednym z największych w Polsce. Występuje niemal w całej Europie. Samiec jest mniej ubarwiony, czasem u tego gatunku biały wzór jest zredukowany lub nieobecny.

240 

Na stanie

Ozdoba na ścianę z motylem i koralikami (Unique Fantasy Objects)
Ozdoba na ścianę z motylem i koralikami

240 

Wiosna, przez cały rok w twoim domu.

Uwielbiasz obserwować pola pełne kwiatów i motyli? Gorąco wyczekujesz cieplejszych dni? Ta ręcznie robiona ozdoba na ścianę jest tym czego szukasz! Piękny błękitny motyl nada twojej ścianie oryginalnego wyglądu i przyciągnie oko wszystkich osób, które cię odwiedzą.

Ozdoba na ścianę z rzeźbą motyla.

Motyle są owadami, u których dokonuje się przeobrażenie i właśnie z powodu tego niesamowitego procesu metamorfozy, są one symbolem transformacji i przemiany ku lepszej przyszłości. Dlatego jeżeli znasz kogoś, lub sam przebyłeś ostatnio wielką zmianę w swoim życiu, to prezent z silnym przesłaniem, dla ciebie. 

Od zawsze fascynowały mnie motyle. Najpierw gąsienice przybierają kształt niemal kosmiczny, potem powstają te niesamowite, piękne i kolorowe owady. Nic dziwnego, że motyle od zawsze fascynowały ludzi. 

Trochę natury w domu.

Ta ręcznie robiona ozdoba powstała na drewnianym krążku, który pomalowałam w kolory słońca. Motywem przewodnim jest rzeźba motyla, do którego zamocowałam sznurki, frędzle i koraliki. Następnie z tyłu przymocowałam sznureczek, a na koniec pokryłam wszystko lakierem zabezpieczającym, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze. 

Wymiary

Wymiary:
Długość: 37 cm
Szerokość: 16 cm
Głębokość (drewniany krążek, rzeźba): 1 cm
Waga: 66 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bawełniane frędzle
– koraliki

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!