Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rydzami i malachitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Czy jest coś lepszego niż wisiorek z grzybkiem? Tak, wisiorek z dużą ilością grzybków!

Taka oryginalna ozdoba, może być wyrazistym elementem twojej kreacji. Niezależnie czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

140 

Na stanie

Naszyjnik z rydzami i malachitem.

Rydze to ulubieńcy wielu miłośników grzybów. Ich kolory sprawiają, że naprawdę się wyróżniają, a ktoś, kto raz je zobaczy już zawsze rozpozna prawdziwego rydza. Podobnie jest z malachitem, którego niepowtarzalne wzory zaklęte w kamieniu oraz wyrazisty kolor czynią ten minerał jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Dlatego uważam, że ich połączenie to wspaniała kompozycja, głęboka zieleń świetnie współgra z zielenią liści, a te z kolei doskonale kontrastują z bukietem pięknych rydzy. Takie połączenie na pewno stanie się obiektem wielu zachwytów.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 6 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 13 g

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z rydzami i malachitem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rydzami i malachitem

Na stanie