Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z nietoperzem i agatem brazylijskim

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba dla osób o mocnych nerwach.

Ręcznie robiony naszyjnik z nietoperzem to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Możesz nosić go gdziekolwiek zechcesz, w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym dodatkiem.

 

120 

Na stanie

Naszyjnik z nietoperzem i agatem brazylijskim (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z nietoperzem i agatem brazylijskim

120 

Naszyjnik z nietoperzem nockiem i agatem brazylijskim.

Ten unikalny naszyjnik będzie idealnym prezentem dla wszystkich miłośników tych małych stworzeń. Jeśli uwielbiasz przyrodę, niecodzienne zwierzęta, klimaty horroru i halloween lub po prostu lubisz oryginalne ozdoby, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Nietoperze to bardzo ciekawe zwierzęta, niestety nadal wiele osób utożsamia je z chorobami i brudem. W naszym kręgu kulturowym od wieków są silnie kojarzone z siłami zła wampirami, czarownicami czy nawet diabłem. W rzeczywistości są to bardzo czyste i pożyteczne zwierzęta. Podobnie jak koty regularnie i skrupulatnie przeczesują swoje futro, dlatego zachowuje ono puszystość oraz jest wolne od pasożytów.

Nietoperz prawie jak żywy.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 6 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem
– metalowe kółko
– agat brazylijski

Nocek duży (Myotis myotis) zamieszkuje znaczny obszar Europy. Ponadto występuje na Bliskim Wschodzie: Turcji, Syrii, Libanie i Izraelu. Nocek jest jednym z największych nietoperzy w Europie. Samice tworzą kolonie rozrodcze (liczące od kilkudziesięciu do kilku tysięcy osobników), samce żyją pojedynczo.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!