Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z niebieskimi grzybkami i kwarcem kobaltowym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Uczta dla twoich oczu.

Ten ręcznie robiony wisiorek będzie pięknie wyglądał na szyi każdego. Kolory niebieskiego i zieleni dopasują się do każdego ubioru. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

130 

Na stanie

Naszyjnik z niebieskimi grzybkami i kwarcem kobaltowym.

Ręcznie robiony naszyjnik z niebieskimi grzybkami to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i leśne motywy. Podaruj je komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Te grzyby zauroczyły mnie, jak tylko zobaczyłam je w atlasie. Chowając się pod liśćmi, niekiedy pokazywały swoje niebeskie łebki. Trochę mi zajęło zanim znalazłam ich nazwę, jednak gdy moje poszukiwania zakończyły się sukcesem, od razu złapałam za glinę i wzięłam się za rzeźbienie!

Naszyjnik, który przygotowałam z wielką pieczołowitością.

Grzybki zostały własnoręcznie wyrzeźbione z modeliny, a następnie pomalowane farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwego grzybka. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 10 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kwarc kobaltowy

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z niebieskimi grzybkami i kwarcem kobaltowym (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z niebieskimi grzybkami i kwarcem kobaltowym

Na stanie