Kategorie: , Tagi: ,

Naszyjnik z niebieskim duszkiem i jaspisem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba, dla tych, którzy kochają puścić wodze fantazji inspirując się naturą.

Naszyjnik przedstawiający magiczne stworzenie, może być nie tylko oryginalną ozdobą i zwieńczeniem twojej kreacji, ale może też być czymś więcej. Mam nadzieję, że ta biżuteria, będzie dla ciebie sposobem na wyrażenie siebie, swojego stylu, osobowości oraz zamiłowania do piękna natury i wszystkiego do czego nas inspiruje.

150 

Na stanie

Naszyjnik z niebieskim duszkiem i jaspisem krajobrazowym.

Tworząc magiczne stwory przelewam na rzeźbę swoją wyobraźnie i kreatywność. Kocham naturę i tworzyć ozdoby, które w każdym detalu odzwierciedlają kształt i barwy prawdziwej fauny i flory, którą się wzoruję. Równocześnie kocham też fantastykę i nawet kiedy tworzę realistyczne ozdoby, inspirując się naturą, w mojej wyobraźni powstają istoty i twory nie z tego świata. Jedną z takich istot umieściłam na tym wisiorku.

Niebieski duszek, to istna oaza spokoju, symbol stałości, przemijania, wolności myśli i ukojonych emocji. Niebieskie, spokojne elfie lico płynnie przechodzi w zdobiące je niebieskie, magiczne grzybki. Twarz duszka okalają zielone liście i duże dumne rogi, u których nasady, między liśćmi dyskretnie ukrywa się jaspis krajobrazowy. Ten elf będzie idealnym towarzyszem każdego, kto ceni sobie wewnętrzny spokój i harmonię z naturą.

Naszyjnik inspirowany fantastyką to wspaniały i osobisty podarunek, dla każdego miłośnika baśniowych klimatów.

Podaruj sobie lub komuś bliskiemu, ten inspirowany fantastyką wisiorek, który podkreśla wyjątkową wyobraźnię i wrażliwość tego kto go włoży. Taki prezent będzie wyglądał świetnie w połączeniu z każdą kreatywną kreacją.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ten ręcznie robiony naszyjnik został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 6,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 14 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek bawełniany woskowany
– kółko stal chirurgiczna
– jaspis krajobrazowy

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z niebieskim duszkiem i jaspisem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z niebieskim duszkiem i jaspisem

Na stanie