Kategorie: , Tag:

Kolczyki z zielonymi grzybami i kwarcem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękna, magiczna ozdoba.

Oryginalne kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl. Kolczyki z leśnymi grzybami będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi magiczne klimaty.

120 

Na stanie

Kolczyki z zielonymi grzybami i kwarcem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z zielonymi grzybami i kwarcem

120 

Kolczyki z zielonymi grzybami i kwarcem zielonym.

Ręcznie robione kolczyki z grzybkami to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i leśne motywy. Podaruj je komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Grzyby są niesamowitym tematem do tworzenia. Do tych kolczyków zdecydowałam się pomalować grzyby na zielono, by pasowały do koloru kryształu. Tworząc je, chciałam żeby wyglądały jak miniaturowy kawałek natury prosto z lasu.

Magiczne, wiszące grzybki.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość (rzeźba): 1,5 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– kwarc zielony

Wilgotnica papuzia (Gliophorus psittacinus) jest nie jadalnym grzybem, w Polsce wpisanym na listę potencjalnie zagrożonych wyginięciem. Jego podobiznę można było zobaczyć na znaczkach pocztowych w Islandii.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!