Kategorie: , Tag:

Kolczyki z różowymi grzybami i kwarcem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśne grzyby na twoich uszach.

Kolczyki są zawsze udanym prezentem, a kolczyki z różowymi grzybkami i kwarcem, na pewno będą oryginalnym i niecodziennym podarunkiem. Piękne kolczyki z grzybkami na pewno będą cudownie pasować do każdej kreacji.

130 

Na stanie

Kolczyki z różowymi grzybami i kwarcem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z różowymi grzybami i kwarcem

130 

Kolczyki z różowymi grzybami i kwarcem.

Te kolczyki, będą idealnym prezentem, dla każdego zapalonego grzybiarza, jak i dla osób uwielbiających przebywać na łonie natury. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, tak “o”, bez powodu 😉 Takie prezenty są najlepsze i pochodzą prosto z serca.

Grzybki są wdzięcznym tematem do tworzenia. Piękne, różnokolorowe łebki wystające wśród zieleni liści i traw, przyciągają wzrok ciekawskich. Tworząc te kolczyki, chciałam żeby wyglądały jak miniaturowy kawałek natury prosto z lasu.

Grzyby prawie jak prawdziwe.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle stal chirurgiczna
– kółeczka stal chirurgiczna
– kwarc

Grzybówka różowawa (Mycena rosella) występuje w Ameryce Północnej i Europie. Jest dość pospolity, szczególnie w lasach górskich. Jest grzybem niejadalnym.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!