Kategorie: , Tagi: ,

Kolczyki z biedronkami i hematytem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękne wiszące leśne kolczyki.

Kolczyki z biedronkami i hematytem będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi magiczne klimaty. Oryginalne kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl.

 

120 

Na stanie

Kolczyki z biedronkami i hematytem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z biedronkami i hematytem

120 

Kolczyki z biedronkami i hematytem.

Ręcznie robione kolczyki to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i leśne motywy. Podaruj je komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Biedronki są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Uwielbiam je rzeźbić, dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Magiczne kolczyki.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 15 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– hematyt

Biedronki (Coccinella septempunctata) odgrywają dużą rolę w naszym życiu, jak i popkulturze. W wielu kulturach biedronka jest symbolem szczęścia. W Anglii, znalezienie biedronki oznacza, że będą dobre zbiory. W Szwecji, jeśli biedronka wyląduje na dłoni młodej dziewczyny, wkrótce wyjdzie ona za mąż.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!