Kategorie: , Tag:

Szafeczka ze świecącymi fioletowymi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla miłośników leśnych spacerów.

W tej ręcznie robionej ozdobie możesz trzymać cokolwiek ci przyjdzie do głowy. Dzięki dwóm półeczkom, zmieszczą się w nim zarówno mniejsza biżuteria, jak i większa jak np zegarki. Dzięki otoczce ściółki leśnej i grzybkom skrytka ta nie tylko jest użytkowa, ale również pięknie wygląda.

250 

Na stanie

Drewniana szafeczka ozdobiona świecącymi fioletowymi grzybami.

Ta unikatowa szafeczka powinna spodobać się wszystkim leśnym ludziom. Jeśli cenisz sobie ręcznie robione ozdoby, lubisz obdarowywać bliskich unikalnymi prezentami lub po prostu chcesz nadać swojemu mieszkaniu trochę naturalności, to jest to idealny podarunek!

Czasem zdarza się, że natrafię w internecie na zdjęcie grzybów o tak pięknych kolorach, że aż ciężko mi uwierzyć, że są one prawdziwe. Tak było i w przypadku tego nowozelandzkiego grzyba. Niestety w przypadku bardziej “egzotycznych” okazów, czasem ciężko jest znaleźć informacje o nich, dlatego później spędzam godziny na szukaniu i dokształcaniu się.

Piękne, naturalne dodatki.

Drewnianą szafeczkę ozdobiłam ametystami i rzeźbami grzybków, które świecą za pomocą lampek LED. Całość przyozdobiłam leśną ściółką, następnie wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 13 cm x 6 cm
Waga: 182 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– ametyst

Laccaria masoniae jest grzybem występującym w Nowej Zelandii. Młode okazy mają piękne fioletowe barwy, następnie na starość traci kolor. Można go znaleźć w okolicy szczątek zwierzyny i ich kości.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Szafeczka ze świecącymi fioletowymi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Szafeczka ze świecącymi fioletowymi grzybami

Na stanie