Kategoria: Tag:

Pudełko ozdobne w kształcie muchomora

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Magiczna ozdoba, dla magicznych ludzi.

To ręcznie wykonane pudełeczko, jest świetnym prezentem dla każdego kto lubi trochę puścić wodze fantazji. Bo kto pomyślałby, że ten uroczy grzybek może ukrywać w sobie skrytkę! Jeśli znasz jakiś marzycieli, a może sam jesteś człowiekiem bujającym w obłokach, to ta oryginalna, użytkowa dekoracja będzie idealna dla ciebie!

200 

Na stanie

Pudełko ozdobne w kształcie muchomora (Unique Fantasy Objects)
Pudełko ozdobne w kształcie muchomora

200 

Inspirowane naturą pudełeczko w kształcie muchomora.

Jeśli w twoim domu brakuje oryginalnych ozdób, to ta jest idealna dla ciebie. Piękne szklane pudełko zaklęte w magicznym grzybie, to świetny pomysł na magiczny prezent. Możesz ozdobić nim swoją półkę z książkami, biurko, a nawet stolik nocny. Możesz w niej trzymać przyprawy, zioła, a kto wie, może znajdziesz dla niej jeszcze inne zastosowanie?

Muchomory są pięknymi grzybami, które niestety są trujące. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności i bez strachu przed zatruciem.

Magiczne pudełeczko, na magiczne rzeczy.

Podstawą tej ozdoby jest szklane pudełko, które otoczyłam modeliną, nadałam jej kształtu muchomora, a następnie upiekłam w piekarniku. Dzięki temu ozdoba jest twarda i wytrzymała. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 7 cm
Szerokość kapelusza: 9 cm
Szerokość nogi: 7 cm
Waga: 226 g

Z czego zrobiony?

– szklane pudełko
– glina polimerowa
– farby akrylowe

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!