Kategoria: Tag:

Stojąca ozdoba z rzeźbą zielonego węża na półkę lub biurko

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Mieć węża w kieszeni nabierze innego znaczenia.

Ta ręcznie robiona dekoracja da wiele szczęścia ludziom, którzy tak jak ja, uwielbiają węże. Świetnie wpasuje się w rustykalne pomieszczenia, gdzie jego zielonkawy kolor będzie przyciągał wzrok. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby i chcesz nadać koloru swojemu mieszkaniu, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

100 

Na stanie

Stojąca ozdoba z rzeźbą zielonego węża na półkę lub biurko
Stojąca ozdoba z rzeźbą zielonego węża na półkę lub biurko

100 

Duża dekoracja z wężem stojącym na straży białego kryształu..

Ten uroczy wąż z przyjemnością zadomowi się na waszych półkach! Możesz postawić go w swoim domu i cieszyć się niecodzienną ozdobą.

Uwielbiam węże. Kiedy ludzie pytają się mnie czy jestem kociarzem, czy psiarzem, odpowiadam, że jestem gadziarą (albo reptilianinem, jak kto woli). Węże, jaszczurki, żółwie, wszystkie chciałabym mieć. Nic dziwnego, że jedną z moich pierwszych prac jakie zrobiłam, był ten wąż. W kolejce czekają już kolejne, tylko boję się, że czasu mi nie starczy na zrobienie ich wszystkich.

Prawdziwe smocze łuski.

Do stworzenia efektu łusek na wyrzeźbionym w glinie wężu, użyłam prawdziwych łusek. Gady gdy rosną, zrzucają skórę. To samo robi moja jaszczurka, książę Mieszko. Gdy odpowiednio się ją zabezpieczy, wylinka, staje się twarda. Tak przygotowana jest idealnym szablonem do odbijania w glinie. Dla uzyskania efektu połyskującej łuski, pomalowałam rzeźbę farbami akrylowymi. Potem przykleiłam gada do drewnianego krążka, dopełniłam całość kompozycji gałęziami, kamieniami i suszonym mchem. Na koniec zabezpieczyłam całość lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary:

Wysokość: 4 cm
Szerokość: 11,5 cm x 11,5 cm
Waga: 155 g 

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– kamienie
– wysuszone naturalne elementy

Opheodrys vernalis jest pięknym wężem występującym w Ameryce Północnej. Jest niejadowity, jednak jeśli poczuje się zagrożony, może ugryźć. Gad ten używa swojego języka i liże wszystko, w ten sposób “wącha” wszystko co go otacza.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!