Kategorie: , Tag:

Drewniany magnes lub ozdoba na ścianę z wróblem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba nie tylko dla ornitologów.

Wprawione oko znawcy ptaków pewnie od razu rozpoznało by w tym ptaszku wróbla, jednak ozdoba ta ma cieszyć nie tylko ornitologów. Ta unikatowa dekoracja będzie idealnym prezentem dla wszystkich, którzy lubią przebywać na łonie przyrody. Drewno, naturalne kolory brązu i błękit nieba, sprawi, że poczujesz się jak obserwator, bez konieczności wychodzenia z domu. 

60 

Na stanie

Drewniany magnes lub ozdoba na ścianę z wróblem
Drewniany magnes lub ozdoba na ścianę z wróblem

60 

Drewniany magnes na lodówkę z glinianym wróblem. 

Ta ręcznie wykonana ozdoba nada przytulnego i unikatowego wyglądu każdemu pomieszczeniu. Dzięki zamocowanemu haczykowi i magnesowi, możesz wybrać gdzie powiesić tę dekorację. Proste kształty, stonowane kolory i drewniane elementy, niczym wróbelki idealnie się wpasują w każdy zakątek.

Obserwacja tych niewielkich ptaszków, może przynieść sporo ekscytacji i radości. Podobno kiedyś nawet zaobserwowano wróbla żywiącego się nocą na osiemdziesiątym piętrze Empire State Building. MImo to, mi te małe ptaszki już chyba na zawsze będą kojarzyć mi się z polskim krajobrazem. 

Jaki ptaszek, takie rzeźby.

Magnes został zrobiony z drewnianego krążka, który odpowiednio wysuszyłam, wyczyściłam i zabezpieczyłam. Rzeźbę wróbla ulepiłam z gliny i po wyschnięciu ręcznie pomalowałam farbami akrylowymi. Tło i otoczenie wykonałam z suszonych gałązek. Nigdy nie niszczę roślin, które wciąż żyją i rosną. Z tyłu krążka przymocowałam złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes. Zawsze dokładnie sprawdzam, czy jest on dość mocny, by ozdoba nie przesuwała się, ani nie spadła. Gotowy magnes lakieruję, dzięki czemu nie łapie on kurzu, a kolory nie płowieją.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 7 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 4 cm
Waga: 58 g

Z czego zrobiony?

– drewniane krążki
– glina
– farby akrylowe
– mocny magnes
– metalowy złoty haczyk
– naturalne wysuszone elementy

Wróbel zwyczajny (Passer domesticus) nie jest rdzennym mieszkańcem Europy, przybył na te tereny dawno temu i zadomowił się u nas. W ostatnim dwudziestoleciu populacja tych zwierząt drastycznie spadła a przyczyny tego stanu rzeczy nie są dobrze poznane. Wróbel domowy został po raz pierwszy opisany przez Karola Linneusza w 1758 roku.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!