Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z zielonymi grzybami i muszlą

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niezwykła kompozycja elementów i kolorów, która uzupełni twoją kreację.

Taka oryginalna ozdoba, może być wspaniałym sposobem by wyrazić siebie i podzielić się z innymi swoim zamiłowaniem do natury i inspiracją, jaka się w niej kryje. Niezależnie czy zdecydujesz się włożyć wisiorek na specjalną okazję, czy będzie ci towarzyszył na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

130 

Na stanie

Naszyjnik z zielonymi grzybami i muszlą.

Wisiorek na muszli ślimaka z zielonymi grzybkami i hubkami to delikatna i urocza biżuteria, która przeniesie Cię do magicznego świata natury. Zielone grzybki dodają wisiorkowi świeżości i harmonii, podczas gdy misternie wkomponowane hubki nadają mu dodatkowego uroku. Muszla ślimaka, jako centralny element, wygląda jakby to w jej środku skryć się miała ta leśna kompozycja. Elegancka srebrna obręcz spaja całą kompozycje w całość i dodaje jej elegancji. Ten wisiorek to nie tylko ozdoba, ale również wyraz miłości do detali, fascynacji przyrodą i odwagi do łączenia nieoczywistych elementów otaczającego nas świata natury.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– muszla

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z zielonymi grzybami i muszlą (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z zielonymi grzybami i muszlą

Na stanie