Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z zielonym grzybem i kwarcem miodowym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdobny naszyjnik, nie tylko dla grzybiarzy.

Ten wisiorek możesz założyć do każdej kreacji, by dodać jej nieco leśnego klimatu. Piękne kolory pomarańczu i zieleni dopasują się do każdego ubioru. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

110 

Na stanie

Naszyjnik z zielonym grzybem i kwarcem miodowym (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z zielonym grzybem i kwarcem miodowym

110 

Naszyjnik z zielonym grzybem i kwarcem miodowym.

Ten ręcznie wykonany naszyjnik, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody, niezależnie czy zbiera grzyby, fotografuje ptaki, czy po prostu podziwia piękno lasu. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz cieszyć oko oryginalnym dziełem, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Leśna sceneria zawsze wprawia mnie w zachwyt. Grzyby, rośliny, zwierzęta, wszystko to chciałoby się zatrzymać i zabrać do domu. Dzięki sztuce możemy to zrobić! Możemy stworzyć cokolwiek nam przyjdzie do głowy i uczynić z tej ozdoby swój ulubiony dodatek do odzieży.

Pięknie, jak to w leśnej ściółce bywa.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4,5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 2,5 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– kwarc miodowy

Cortinarius austrovenetus, jest pięknym grzybem występującym w Australii. Można je znaleźć w lasach eukaliptusowych. Należą do rodziny pieczarkowców, jednak nie powinno się ich jeść, ze względu na toksyny, które zawierają.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!