Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z zieloną jaszczurką i labradorytem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Naszyjnik dla miłośników gadów i leśnych inspiracji.

Taka rzucająca się w oczy ozdoba, to więcej niż biżuteria, to prawdziwe, wyraziste oświadczenie oryginalności. Dopełni każdą kreację i podkreśli wyjątkowość. Niezależnie, czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 

150 

Na stanie

Naszyjnik z zieloną jaszczurką i labradorytem.

Spore liście paproci, na których pięknie prezentuje się zielona jaszczurka, to ozdoba, której lepiej nie pokazywać komuś, kto nie docenia cudownego świata gadów. Jednak, jeżeli, tak jak ja kochasz te fascynujące stworzenia, mam nadzieję, że docenisz staranność wykonania tego naszyjnika. Całość naszyjnika dopełnia labradoryt, który został wkomponowany w liście paproci.

Ta fascynująca biżuteria przenosi w świat niezwykłego i dla wielu nieoczywistego piękna gadów. Myślę, że takie połączenie sprawia, że wisiorek ten, oprócz bycia ciekawą biżuterią, może być też źródłem głębszej inspiracji. Nosząc taką ozdobę, wyrażasz swoją fascynację naturą, także w jej mniej popularnej odsłonie.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ten ręcznie robiony naszyjnik został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 11 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 26 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek bawełniany woskowany
– kółko stal chirurgiczna
– labradoryt

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z zieloną jaszczurką i labradorytem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z zieloną jaszczurką i labradorytem

Na stanie