Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z puszczykiem i howlitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalny wisiorek na twoją szyję.

Ten wisiorek ze sową i howlitem swoim pięknem może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako ozdoba na szyję będzie pasować, zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

 

130 

Na stanie

Naszyjnik z puszczykiem i howlitem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z puszczykiem i howlitem

130 

Naszyjnik z puszczykiem zwyczajnym i howlitem.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to ten ręcznie robiony wisiorek, to strzał w dziesiątkę. Piękna sowa otaczająca kamień howlit nie tylko przyciągną miłośników kamieni i ptaków, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam te majestatyczne ptaki. Gdy tylko idę na spacer, wsłuchuję się w las z nadzieją, że usłyszę ich pohukiwanie. Sowy dla Słowian były archetypem wiedźmy, a ze względu na nocny tryb życia były symbolem smutku, samotności i śmierci. Obecnie, ptaki te mają raczej pozytywne zabarwienie. Są uważane za mądre stworzenia, o czym świadczą ich częste wizerunki w okularach czy togach.

Naszyjnik, lekki jak piórko.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka, na które zamocowałam sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8,5 cm
Szerokość: 9 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 10 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– howlit

Puszczyk zwyczajny (Strix aluco) jest najliczniejszą i najczęściej spotykaną sową Europy. W Europie Środkowej puszczyk zamieszkuje głównie lasy liściaste i mieszane ze starymi, okazałymi drzewami, w których może znaleźć dziuple do założenia gniazda. Żyje również w parkach, ogrodach, na starych cmentarzach.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!