Kategorie: , Tagi: ,

Naszyjnik z niedźwiedziem i jaspisem czerwonym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalny wisiorek na twoją szyję.

Ten wisiorek z niedźwiedziem i jaspisem czerwonym swoim pięknem może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako ozdoba na szyję będzie pasować, zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

140 

Na stanie

Naszyjnik z niedźwiedziem i jaspisem czerwonym (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z niedźwiedziem i jaspisem czerwonym

140 

Naszyjnik z niedźwiedziem i jaspisem czerwonym.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to ten ręcznie robiony wisiorek, to strzał w dziesiątkę. Piękny niedźwiedź otaczając jaspis czerwony nie tylko przyciągną miłośników kamieni i zwierząt, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam te majestatyczne zwierzęta. Dla wielu ludów niedźwiedź był symbolem odwagi, wytrwałości, nieograniczonej siły i agresji, przez co wzbudzał on bojaźń przemieszaną z fascynacją. Do dzisiaj ludzie podchodzą w ten sposób do tych zwierząt, nic dziwnego. Mimo, że słodkie i piękne, mogą być niezwykle niebezpieczne.

Niedźwiedź uciekł spod dłuta.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość: 2,5 cm
Waga: 17 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem
– metalowe kółko
– jaspis czerwony

Niedźwiedź brunatny (Ursus arctos) na równi z niedźwiedziem polarnym należy do największych drapieżników lądowych. Ma do 2,8 m wzrostu, jego waga dochodzi do 780 kg. Zamieszkuje Skandynawię, północno-wschodnią Europę, Azję aż do samej Japonii oraz Amerykę Północną.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!