Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z motylem kraśnik sześcioplamek

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba, którą zawiesisz na szyję.

Piękny, ręcznie robiony naszyjnik, który doda unikalnego stylu twojej garderobie. Noś go na szyi i już nigdy nie oderwiesz od niego oczu.

 

60 

Na stanie

Mały naszyjnik z motylem kraśnik sześcioplamek.

Jeśli potrzebujesz odrobiny koloru, to ta ręcznie robiona ozdoba z motylem to strzał w dziesiątkę 😉 Motyl ten nie tylko przyciąga miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalne dekoracje. Jeśli znasz kogoś, kto kolekcjonuje oryginalną biżuterię, ale brakuje im tej jednej rzeczy do dopełnienia stroju, to jest to idealny prezent dla niego!

Motyle są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Uchwycono ją na ilustracjach, tatuażach czy obrazach, mnie również zafascynowały i często pojawiają się na moich dziełach.

Ozdoba z masy polimerowej i natury.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 2 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 2 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko

Kraśnik sześcioplamek (Zygaena filipendulae), jest motylem dziennym, powszechnie występującym w Europie. Jego cechą charakterystyczną jest sześć czerwonych plam, na każdym skrzydle. Nie jest to jednak przypadek! To ubarwienie informuje drapieżców, że jest trujący. Posiada w sobie niebezpieczny cyjanowodór.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z motylem kraśnik sześcioplamek (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z motylem kraśnik sześcioplamek

Na stanie