Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z motylem danaid wędrowny i agatem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla chcących zatrzymać kawałek natury dla siebie.

Taka rzucająca się w oczy ozdoba, to więcej niż biżuteria, to prawdziwe, wyraziste oświadczenie oryginalności. Dopełni każdą kreację i podkreśli wyjątkowość. Niezależnie, czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 

150 

Na stanie

Naszyjnik z motylem danaid wędrowny i agatem.

Spore liście trojeści, na których pięknie prezentuje się motyl i gąsienice danaida wędrownego, to ozdoba, która przyciągnie wzrok niejednej osoby. Jeżeli, tak jak ja kochasz te fascynujące stworzenia, mam nadzieję, że docenisz staranność wykonania tego naszyjnika. Całość naszyjnika dopełnia agat, który został wkomponowany w liście trojeści.

Motyle od zawsze mnie fascynowały. Bardzo ciekawym faktem jest to, że niektóre dorosłe motyle nie przyjmują pokarmu. Żyją wykorzystując zapasy zgromadzone w ciele, gdy były larwami. Ma to swoje zalety, dorosły owad nie marnuje czasu na wyszukiwanie pokarmu, ale również wady, ponieważ długość życia motyla jest ograniczona wielkością zapasów.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ten ręcznie robiony naszyjnik został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 7 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 22 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek bawełniany woskowany
– kółko stal chirurgiczna
– agat

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z motylem danaid wędrowny i agatem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z motylem danaid wędrowny i agatem

Na stanie