Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z kurkami i hematytem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ściółka leśna na twojej szyi.

Naszyjnik jest zawsze udanym prezentem, a naszyjnik z kurkami, na pewno będzie oryginalnym i niecodziennym podarunkiem. Piękny naszyjnik z kurkami i hematytem na pewno będą cudownie pasować do każdej kreacji.

150 

Na stanie

Naszyjnik z kurkami i hematytem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z kurkami i hematytem

150 

Naszyjnik z kurkami i hematytem.

Ten ręcznie robiony naszyjnik, będzie idealnym prezentem dla każdego zapalonego grzybiarza, jak i dla osób uwielbiających przebywać na łonie natury. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, tak “o”, bez powodu 😉 Takie prezenty są najlepsze i pochodzą prosto z serca.

Pomysł na ten naszyjnik powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno kolorowych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Grzybki prawie jak prawdziwe.

Grzybki zostały własnoręcznie wyrzeźbione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwego grzybka. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 21 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– hematyt

Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) inaczej zwany kurką, jest bardzo popularnym i cenionym przez grzybiarzy grzybem. Co ciekawe, kurka jest nazywana też “grzybem żydowskim”, ponieważ nie jest atakowany przez owady, dzięki czemu jest koszerny i może być spożywany przez ortodoksyjnych żydów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!